Paraqitje

Kombinimi shije të pasur me shije frute me një ndjesi autentike duhanit, HOOLOO e-lëngjeve janë të përsosur për Vaping në çdo kohë të ditës apo natës.

Të qetë, të fortë dhe duke shpërthyer me shije të frutave natyrore, Fruta tona salcë E-Lëngjet mbeten të preferuarat e fortë të konsumatorëve.

Perfect për përdorim me çdo cigare elektronike, HOOLOO e- lëngjet janë bërë nga përbërësit me cilësi të mirën, kështu që ju mund të gëzojnë një Vape fruta-mbushur pa kimikate të dëmshme.

Çfarë është HOOLOO:

HOOLOO e-lëng nga zemra e LA, i zhvilluar nga një grup i vapers avancuara në Persuit e lëng me cilësi të lartë. Dhe lëng është ajo që ata janë në kërkim për! Me një seri e tërë e frute mixes, pjepër, gujava, luleshtrydhe, banane, dardhë, Huckleberry ju atë emër! Edhe pse vetëm gjashtë mixes ndryshme shije për tani, seri e tërë e fruta tuaj të preferuar po vjen! A jeni gati për një ditë të tërë të frytëzim?