овошје тутун

овошје тутун

USD $16.95

  • аеродром Испорака:  достапни меѓународни превозот
  •  Превозот време:Стандардизиран (10-20 дена), Раш (5-10 дена)
  • чип попуст:Земете 2% попуст на нарачки од USD $ 100,00, Добиј 3% попуст на нарачки од USD $ 200.00
  • компас Ракување со времето:Бродови во рок од 3 работни дена од приемот расчисти исплата
  • available_updates Се враќа:7 дена парите назад guaratee, купувачот плаќа врати превозот

детали за производот

Коментари од купувачи

Водич за испорака

Време на испорака

Тагови производ

овошје тутун

Вкусни тропско овошје следните со еден допир на тутун чувство. Неверојатни и Фантастично! Совршена комбинација на овошје и тутун вкусови релаксира душата кога vaping.

Шише: 30ml шише Детска заштита

Материјал: Стаклено шише

никотин сила: 0mg, 1mg, 3mg

Следниве е процес што треба да ги преземат за да ја заврши својата цел преку банка на банкарски трансфер:

1. Ве молам одете на вашата банка (преку интернет банкарство, банкомати или да оди во филијала) и да се заврши трансферот на пари. Бидете сигурни дека она што тие го пренесе е точно Вкупно за вашата нарачка. детали за плаќање подолу:

- Ако вашата банка се наоѓа во Австрија, Германија, Шпанија, Франција, Велика Британија, Италија, Холандија, Белгија, Финска, Грција и Луксембург ќе плаќаат за нашите WorldPay банка. Ќе видите деталите за банката Откако ќе го стави на ред.

ЗАБЕЛЕШКА: Ако се плаќа за нашите WorldPay банката мора да ги вклучите Единствен плаќање Референтен број (ќе го добиете ова по плаќање на ред) во делот за опис кога пополнувањето на плаќање да ни помогне да се идентификуваат вашата нарачка. Неуспехот да се стори тоа ќе резултира со неуспешна трансакција.

- Ако вашата банка се наоѓа во една земја не се наведени погоре ќе плаќаат за нашите ХСБЦ сметка. Деталите се подолу:

Банкарска сметка:
Банкарски код:
корисник:
Име на банката:
Адреса на банката:
SWIFT код:

ЗАБЕЛЕШКА: Ако се плаќа на овој начин мора да го напишете вашиот број Yourname цел во делот на описот, кога плаќаат така што лесно може да се признае вашата исплата. Неуспехот да се стори тоа ќе резултира со одложени или не трансакцијата.

2. Кога ова е направено, влези во Yourname "Мој профил" и да заврши следниве:

Кликнете на "листа Ред"
Кликнете на "Плати"
Кликнете на "целосна исплата, и да се пополни во информации поврзани за верификација (Ова е важен чекор. Ако информациите се пополнети не се совпаѓа со вашите податоци за банката за исплата не може да се заврши.)
Кликнете на "Потврди" за да се заврши постапката.

3. Ќе добиете е-мејл потврда за плаќање од нас по вашата исплата цел е помина низ успешно. Ако не добивате оваа порака, ве молиме контактирајте со нас тука: http://www.Yourname.com/help/

Ве молиме имајте во предвид дека Yourname ќе започне да се справи со вашите елементи по уплатата е расчистено.

кроење и ракување со време е бројот на работни дена ние ќе преземе за да се процесира вашата предмети пред превозот нив. Оваа обработка вклучува проверка цел, производство објект, проверка на квалитетот и на пакувањето. Ова не ги вклучува превозот време.

Различни предмети и категории имаат различни прилагоди и ракување пати. Сепак, на секоја страница точка информации се прикажани веднаш до сликата на ставка како што е прикажано на сликата подолу.

Тагови: , , ,

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

Овие производи се alse длабоко ги сакате